Українці незадоволені ID-паспортами

фото: bbcc-cnn.com

Жителі нашої держави обурені тім, що з введенням нових документів у вигляді ID-карт їм не надають послуги в багатьох установах. Зокрема, відмова пояснюється тим, що зарахувати з цієї картки потрібну інформацію просто неможливо.

Наприклад, в українських банках не можуть замінити стару банківську карту на нову, а також надати інші послуги власникам пластикових паспортів. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила мешканка Києва Тетяна Микитенко.

Пост в соціальній мережі від невдалого походу громадянки в банк не залишився без уваги представників даної установи.

Так, один з працівників банку, де жінці було відмовлено у послугах, в коментарях відповів, що для надання необхідних послуг громадянину, в банку повинна бути актуальна інформація про клієнта, а саме: адреса прописки або нова адреса місця проживання, яка не була внесена в базу установи. Крім того, при собі потрібно мати друковану інформацію, яка вказана в ID-паспорті.

Проте, в Управлінні ДМС заявляють, що власникам пластикових карт не повинні відмовляти в державних послугах, оскільки вся інформація про людину вказана на електронному чипі даної карти.

Втім, жителі нашої країни все одно незадоволені новим зразком документів, адже похід в банк або будь-яку іншу державну установу доставляє масу проблем, бо не скрізь є необхідне обладнання для зчитування особистої інформації українця. В результаті цього, людина зобов’язана доводити своє місце проживання шляхом надання довідки про місце проживання.
Виникає питання, навіщо потрібен цифровий документ, коли разом з ним потрібно подати масу надрукованих довідок?

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*