Рабинович: «Нафтогаз», після перемоги над Росією, бере в борг мільярд доларів

фото: persona.top

У своєму інтерв’ю 112 каналу депутат Рабинович повідомив, що вітчизняна компанія «Нафтогаз» має намір випустити єврооблігації, сума яких досягне мільярда доларів. Він підкреслив, що раніше підприємство повідомляло про рекордні суми прибутку, проте пізніше всі ці гроші кудись пропали. Тепер «Нафтогаз» на чолі з Коболєвом прийняли рішення взяти в борг мільярд доларів для того, щоб розрахуватися з держбюджетом. У зв’язку з цим, депутат вдається в питання “Куди все ж поділися ті рекордні суми прибутку?”.

Депутат також повідомив, що керівництво компанії в черговий раз має намір виділити собі досить високі премії. Нагадаємо, що ще в кінці весни в «Нафтогаз» прийняли рішення виділити членам ради премії, загальна сума яких перевищила сорок п’ять мільйонів доларів. Таке рішення було прийнято у зв’язку з тим, що суд у Стокгольмі підтримав сторону «Нафтогазу», а не «Газпрому».

Політик обурений тим, що підприємство взяло в борг ще один мільярд. На його думку, в компанії в черговий раз присвоять собі сорок п’ять мільйонів у вигляді премії, а звичайні громадяни залишаться з чинними високими тарифами. Рабинович зазначив, що в компанії мають намір піднімати тарифи на все: на воду, газ та бензин.

Необхідно відзначити, що в середині поточного місяця в компанії повідомляли про наміри взяти у борг суму від п’ятисот тисяч до одного мільярда доларів. Така позика необхідна для того, щоб виплатити до бюджету держави дивіденди від чистого прибутку компанії за минулий рік.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*