Іноземні інвестори скуповують українські землі

фото: apral.ru

У той час, як Петро Порошенко обіцяє відновити суверенітет України на кожному сантиметрі її території, іноземні інвестори скуповують українські землі за безцінь. Доки ВСУ займають метри «сірої зони» на лінії розмежування ціною власного життя, гектари земель продаються закордонним партнерам, збагачуючи правлячу верхівку.

Китай уклав контракт з Україною на купівлю 3 млн гектарів землі Дніпропетровщини, яку може використовувати на власний розсуд без обмежень. Уряд України продав 5 % території країни та 9% своїх сільськогосподарських угідь, щоб розвивати економіку Китаю. Вже зараз більш ніж 2 млн га українських земель належить семи компаніям з іноземним капіталом, одна тільки корпорація NCH Capital (США) контролює земельні угіддя загальною площею більш ніж 400 000 га. МВФ давно вимагає від керівництва України зняти мораторій на продаж землі, не зважаючи на те, що головними власниками української землі вже є США, Китай, офшорний Кіпр, Данія, Німеччина, Росія.  Купівля землі також можлива і для українців, щоправда з обмеженнями: не більше 200 га на одну людину. Отримати землю у власність можна також після перебування на фронті, при цьому ще треба довести свій статус учасника «АТО». Українські солдати вимушені ціною власного життя платити за право володіти головним природним ресурсом, у той час як іноземний капітал вже встановлює контроль за територією.

Українці гинуть за обіцяну землю, а закордонні партнери скуповують угіддя, збагачуючи керівництво держави. Класична Fata Morgana по-українськи.

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*