США і ФРН виділять гроші на підтримку збройної сфери в Україні

фото: maxpark.com

Україна все частіше отримує фінансову допомогу від своїх західних партнерів. У цю п’ятницю голова Сполучених Штатів Трамп затвердив законопроект, згідно з яким на наступний рік Україні виділять понад двісті п’ятдесяти мільйонів доларів у вигляді допомоги для збройних та цивільних структур держави. Такі дані передає інформаційне видання Reuters. Законопроект передбачає, що виділені кошти підуть на проведення навчань військовослужбовців, забезпечення їх необхідним оснащенням, а також на закупку летального озброєння.

Одночасно з цим, прес-центр міністерства економічного розвитку інформує, що уряд ФРН готовий надати Україні понад сорока мільйонів євро для того, щоб в країні здійснили модернізацію у сфері енергетики. Водночас, у Німеччині розглядають й можливості виділення коштів на ініціативи української влади в енергетичній галузі.

Відзначимо, що у цю п’ятницю українська влада отримала пропозицію від німецької сторони щодо співпраці по основному напрямку «Енергоефективності». У рамках цієї пропозиції державі нададуть понад десяти мільйонів євро.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*