Порошенко: ми вимагатимемо миротворців на Донбасі

фото: Theepochtimes.com

Інформаційне видання «УНН» інформує, що у Харкові під час виступу, присвяченого до двадцять п’ятої річниці Нацакадемії правових наук, голова держави Порошенко розповів, що представники України, Франції, Німеччини, а також Сполучених Штатів мають наміри подати на розгляд до Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй спільну резолюцію, яка передбачає введення миротворчого контингенту у зону ООС. Проте Президент додав, що, якщо Російська Федерація все ж скористується правом вето, то таким вчинком налаштує проти себе не лише українську сторону, а й усю міжнародну спільноту. Такі дії лише посилять ізоляцію російської сторони.

Необхідно зазначити, що водночас, голова міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини Гайко Маас звернувся з призовом провести реформу Ради Безпеки ООН. Він підкреслив, що Рада ніяк не змінилася з початку заснування, хоча кількість її членів суттєво зросла. Крім цього, міністр заявив, що він виступає противником політики ізоляціонізму.

Підкреслимо, що у наступному році ФРН увійде до десятки непостійних членів Ради Безпеки. В той час як в ній вже є й п’ятірка постійних членів, якими є Сполучені Штати, Китай, Російська Федерація, Великобританія, а також Франція. Саме постійні члени Радбезу мають можливість користуватися правом вето.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*