Гройсман завив, що Вища школа отримає додаткову підтримку

фото: glavpost.ua

Голова українського уряду Гройсман повідомив, що Вища школа України потребує більшої підтримки, та вона її отримає. Підтримку надаватимуть виходячи з економічних можливостей країни, а також з темпів подолання проблем, які існують в державі. В першу чергу, такими проблемами є безперервна війна, а також велика кількість боргів у державі.

Крім цього, Гройсман зазначив, що наразі надається підтримка середній школі, де вже пройшло зростання зарплатні. Проте далі потрібно виконати ту ж процедуру, але для викладачів у вищих навчальних закладах. Він зазначив, що хоче домогтися справедливості, проте його можливості мають свої межі. Наразі багато грошей витрачають на війну, а також на погашення боргів держави, сума яких вже досягла чотирьохсот мільярдів, які необхідно віддати, або країна зіштовхнеться з дефолтом.

Гройсман звернув увагу, що майже весь свій робочий час він витрачає на те, аби знайти ту необхідну рівновагу, яка допоможе забезпечити, як інтереси, так й цілі країни. Разом з тим, він зазначив, що справедливість в будь-якій площині виступає як вимірювача змін. Голова уряду підкреслив, що він не буде здаватися на шляху до перетворень, оскільки вірить в успіх держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*