У Барселоні поліцією пригнічений сепаратистський марш

фото: Thetimes.co.uk

Закордонне інформаційне видання La Vanguardia передає, що у Барселоні пройшли масові демонстрації прихильників та противників незалежності Каталонії. В ході протесту, між членами сепаратистського руху та правоохоронцями сталися сутички.

Відомо, що група протестувальників, які виступають проти відділення регіону складалася з учасників Поліційного союзу. Вони організували демонстрацію з метою подякувати правоохоронцям, а також членам Цивільної гвардії за їх роботу в ході проведення референдуму, темою якого стало відділення Каталонії. Нагадаємо, що референдум пройшов у жовтні минулого року.

Така демонстрація обурила членів сепаратистського руху, які як протест організували власну демонстрацію. Місцева влада наказала обом рухам змінити маршрути акцій, та вони все одно зустрілися у центрі каталонської столиці.

Сам конфлікт виник після того, як один з учасників сепаратистського руху кинув фарбу в члена іншого руху. Для того щоб відтіснити сепаратистів, поліція застосувала кийки.

Відзначимо, що в ході демонстрацій декілька учасників отримали травми.

Необхідно підкреслити, що вже у понеділок сепаратисти мають намір організувати демонстрацію, присвячену до річниці референдуму щодо відділення регіону від Іспанії. Крім цього, варто зазначити, що ще одинадцятого вересня сепаратисти вийшли на вулиці міста в ході святкування Національного дня Каталонії, де вони в черговий раз виказували підтримку ідеї незалежності регіону.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*