Маріуполь стане центром регіональної авіації МВС України

фото: Dumskaya.net

Маріуполь стане першим українським містом, де з’явиться регіональний центр авіації МВС. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, реалізація даного проекту дозволить забезпечувати безпеку громадян на більш високому рівні. Міністр додав, що незабаром такі центри з’являться по всій території країни, включаючи Донецьку область.

Аваков заявив, що відкриття регіональних центрів авіації стане черговим етапом впровадження нової системи взаємодії сил МВС. За словами міністра, позитивний ефект від реалізації даного проекту перш за все відчує населення України. Більшість вертольотів будуть залучені до надання санітарної допомоги громадянам, зокрема для транспортування тяжкохворих людей. Аваков зазначив, що раніше в Україні не було подібного сервісу.

За прогнозами Авакова, нова система запрацює на повну потужність через два роки. Планується, що авіацію буде залучено до охорони кордонів, а також до роботи пожежної та поліційної служб.

Нагадаємо, що до кінця поточного року в експлуатацію МВС перейдуть 4 французьких вертольоти. Згідно з умовами договору, підписаного з компанією Airbus Helicopters, Україна повинна отримати 55 вертольотів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*