Скільки коштує повсякденний образ Ляшка

фото: Newsmailby.wordpress.com

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко ризикує стати фігурантом чергового скандалу. Цього разу приводом став його зовнішній вигляд, який, як виявилося, оцінюється в сотні тисяч гривень. Своє власне розслідування провів журналіст Василь Крутчак і підрахував, скільки коштує повсякденний образ Ляшка.

Крутчак з’ясував, що лідер Радикальної партії є шанувальником брендового одягу. Зокрема, на публіці він не раз з’являвся в речах від італійського бренду Loro Piana, який спеціалізується на високоякісних, розкішних кашемірових та вовняних виробах. Ляшко був помічений в куртці від даного бренду, вартість якої становить близько 67 тисяч гривень. Крім того, політик купує не менш дороге взуття, середня ціна якого варіюється в межах 25 тисяч гривень. Виходить, що вартість повсякденного образу Ляшка досягає понад 100 тисяч гривень.

На думку Крутчака, в умовах, коли більшість населення відчуває фінансові труднощі, «розгулювання» в дорогому одязі є неприйнятним. Журналіст вважає, що подібним видом Ляшко демонструє свою байдужість до проблем населення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*