Українські виші потрапили в рейтинг Топ-1000

фото: Dengi.ua

На сторінках одного з авторитетних британських видань з’явився рейтинг топових університетів світу. Перші позиції як і раніше займають виші Великобританії та Сполучених Штатів. Але примітно, що й українські університети не залишилися осторонь.

Експерти, при складанні «списку кращих», проаналізували понад 1000 вищих навчальних закладів. Уже вдруге в рейтинг потрапили українські виші. Експерти відзначили такі університети України як ЛНУ ім. Івана Франка, КНУ ім. Тараса Шевченка, ХНУ ім. Василя Каразіна та Національний університет «Львівська політехніка».

Відбір зразкових вишів здійснювався по 5 критеріям. Зокрема, експерти враховували якість викладання, чисельність іноземних студентів і викладачів, обсяг наукових робіт, цитованість, а також аналізували рівень доходу, який отримували в результаті наукової практичної діяльності.

На першому і другому місці рейтингу традиційно розташувалися британські Оксфордський і Кембриджський університети, а наступні 10 позицій зайняли американські виші (Стенфордський, Массачусетський, Каліфорнійський, Прінстонський і т.д.).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*