Адвокатська палата ЄС стала на бік Росії

фото: Rferl.org

Нещодавня заява Петра Порошенка, в якій він заперечив зобов’язання України по виплаті боргу Росії, не знайшла підтримки в ЄС. Представник адвокатської палати ЄС в Росії Трещев повідомив, що в даній ситуації Закон на боці Росії. Він зазначив, що оскільки борг є державним, то Порошенко не має права перекладати його на колишню владу.

За словами Трещева, борг в розмірі 3 млрд доларів повинен бути виплачений, оскільки МВФ визнав його суверенним. Він зазначив, що в ситуації, яка склалася, Україна намагається змістити акценти в політичну область й у такий спосіб уникнути відповідальності. Трещев порадив Росії скористатися правовими аргументами, які дозволять встановити справедливість й запобігти політизованості.

Нагадаємо, що 28 вересня Порошенко заявив, що Україна не має наміру виплачувати 3 млрд доларів Росії, оскільки ці гроші вивіз із собою колишній Президент країни. Термін виплати заборгованості закінчився ще у 2015 році, проте Україна досі не погасила борг, оскільки вважає, що нинішній уряд не несе відповідальності за незаконні дії попередньої влади.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*