Гройсман: корупції – законну форму

фото: Kmu.gov.ua

Той факт, що в Україні вже кілька місяців працює корупційна схема заробітку на оцінці майна, змусив прем’єр-міністра Володимира Гройсмана втрутитися в дану ситуацію. Однак, замість того, щоб самостійно розв’язати проблему, маючи для цього необхідні важелі тиску, Гройсман звернувся до представників ГО «Разом проти корупції». Прем’єр-міністр поставив перед ними завдання: придумати такий інструмент, який дозволить врегулювати діяльність майданчиків-посередників.

Активісти запропонували встановити верхню межу оплати для приватних компаній, які заробляють на оцінці майна. На думку Юлії Самаєвої, експерта в області економіки, реалізація даної пропозиції погіршить ситуацію, оскільки надасть корупційній схемі законну форму. На думку Самаєвої, якщо уряд схвалить це рішення, то автоматично дискредитує себе. Крім того, спроба на законодавчому рівні закріпити діяльність майданчиків-посередників більше схожа на бажання політиків, зокрема Гройсмана, «увійти в долю».

На думку Самаєвої, уряд не поспішає використовувати важелі тиску на компанії, які заробляють оцінкою майна, оскільки сам зацікавлений в їх діяльності і може отримати з цього вигоду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*