“NewsOne” і “112 канал” – підлягають закриттю!

фото: ua.censor.net.ua

Петиція, яка спрямована до українського парламенту та закликає припинити діяльність «112» телеканалу та телеканалу NewsOne, зібрала ту кількість голосів, яка робить її обов’язковою до розгляду.

Петиція, яка з’явилася на сайті ВР минулого тижня, вже має більше ніж 25 тисяч голосів підтримки громадянами України.

Автор заклику, Артур Переверзєв, наполягає, що під час гібридної війни РФ проти України розповсюджується ворожа антиукраїнська пропаганда через «112» та NewsOne. Дані телеканали він вважає інформактивами Кремля.

Також у тексті петиції стверджується, що ці ЗМІ управляються Віктором Медведчуком, який є кумом російського президента Володимира Путіна, та Євгеном Мураєвим. Переверзєв нагадав, що «112» неодноразово порушував умови ліцензування та має низку попереджень від НРУТР.

Нагадаємо, 20 вересня стало відомо, що Нацрада з питань ТБ та радіомовлення вирішила перевірити NewsOne через розповсюдження на ньому «мови ворожнечі».

У серпні цього року з’явилася інформація, що управління NewsOne перейшло до колишнього заступника Президентської адміністрації Андрія Портнова, якій обіймав цю посаду за часів Віктора Януковича.

Також відомо, що нардепи від БПП підготували законопроект, який дозволить карати телеканали та радіостанції за заперечення агресії РФ та факту окупації української території.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*