Британія розмістить 800 морських піхотинців у Норвегії

фото: Archive.defense.gov

Голова Міноборони Британії Гевін Вільямсон повідомив інформвиданню The Sunday Telegraph, що вже в наступному році Сполучене Королівство відправить до Норвегії вісімсот військовослужбовців морської піхоти та спецпідрозділів. Він зазначив, що вони спільно з морськими піхотинцями зі Сполучених Штатів та Нідерландів перебуватимуть в Арктиці.

Гевін Вільямсон інформує, що військову базу розмістять у північній частині Норвегії, а даний план він вважає «стратегією захисту Арктики». Одночасно з цим, він звернув увагу на те, що такими діями британське оборонне відомство доведе усім, що спроможне й готове захищати інтереси держави. Він підкреслив, якщо Британія хоче відстоювати свої інтереси, то вона зобов’язана це зробити.

Голова відомства звернув увагу, що зараз можна спостерігати підвищену активність підводних човнів Російської Федерації біля тих меж, які існували у період Холодної війни. Саме тому, розміщення військовослужбовців у Норвегії – це можливість Британії дати гідну відповідь. Він також нагадав, що понад десять років тому люди думали, що активні дії човнів на території Північної Атлантики, та загроза яку вони несли, вже зникли, одразу після того, як пала Берлінська стіна. Проте, на думку міністра, сьогодні ця загроза з’явилася знову.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*