Порятунок іноземних біженців в Середземному морі – законно

фото: Businessinsider.com

Згідно із заявою організаторів, в акції протесту брали участь приблизно 35 000 громадян, але співробітники правоохоронних органів нарахували близько 20 000.

Мітингувальники виступали проти виселення мігрантів з Німеччини та відстоювали права іноземців на отримання притулку в країні та захисту. Протестувальники вважають порятунок іноземних біженців у Середземному морі абсолютно законним.

Додатково учасники мітингу зажадали звільнити Горста Зеєгофера, главу Міністерства внутрішніх справ Німеччини, а також розпустити федеральне відомство із захисту Конституції.

Нагадуємо, у німецькому містечку Хемниц, двадцять шостого серпня вбили чоловіка, громадянина Німеччини. Правоохоронці затримали підозрюваних – громадян Сирії та Іраку, що викликало масштабні зіткнення правих і тих, хто виступав проти ксенофобії та націоналізму.

Однак, Ханс-Георг Маасен, який є головою Федеральної служби захисту Конституції, піддав сумнівам дискримінацію біженців. Саме ці його слова призвели до численних закликів на адресу канцлера Ангели Меркель звільнити Маасена.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*