«Укрзалізниця»: середній вік пасажирського транспорту 40 років

фото: News.pn

В «Укрзалізниці» розповіли про те, який середній вік всіх локомотивів компанії. Йдеться як про пасажирський, так й вантажний транспорт.

Повідомляється, що Центр транспортних стратегій направив в компанію запит та отримав відповідь, що в середньому, вік вантажних електровозів для транспортувань «Укрзалізниці» сягає сорока років, водночас, є тридцять один електровоз, вік яких не перевищує восьми років. Локомотивів, вік яких перевищує тридцять років, налічують вісімсот п’ятдесят сім. При цьому наголошується, що тепловози для вантажних перевезень трохи молодші, їх середній вік становить тридцять один рік. Водночас, «Укрзалізниця» не має жодного тепловозу, який було зроблено в останні вісім років. У компанії налічують двісті дев’яносто сім вантажних тепловозів, вік яких, перевищує тридцять років.

Зазначимо, що середній вік пасажирського транспорту «Укрзалізниці» також досягає сорока років. Водночас, у компанії немає жодного пасажирського локомотива, який був проведений в останні вісім років. Вік трьохсот тридцяти одного локомотива перевищує тридцять років. Середній вік пасажирських тепловозів досягає двадцяти восьми років, при цьому, транспортних засобів, створених за останні вісім років, також немає. У компанії налічують чотири тепловози, вік яких перевищує тридцять років.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*