Голова НАБУ повинен представити звіт парламенту

фото: Unian.net

Інформаційне видання «РБК-Україна» повідомляє, що вже в цю середу антикорупційний комітет ВРУ заслухає звіт за перші шість місяців поточного року від голови НАБУ Артема Ситника. Дана інформація розміщена у порядку денному на сайті антикорупційного комітету.

У порядку денному сказано, що цієї середи комітет заслухає та обговорить звіт, який надасть голова НАБУ Ситник. Зазначимо, що до цього стало відомо, що Антикорупційне Бюро вже направило звіт до ВРУ.

Голова Бюро повідомив, що вже направив звіт в Раду, при цьому, він зазначив, що дана документація надсилається не тільки до ВРУ, але й Президенту, й в Кабмін.

Нагадаємо, що дев’ятнадцятого вересня відбулося засідання антикорупційного комітету ВРУ, на яке голова Бюро Ситник так й не прийшов. Крім цього, в антикорупційному комітеті мають намір дізнатися, як конфлікт з керівником САП Холодницьким відбився на діяльності Антикорупційного Бюро.

Нагадаємо, що раніше антикорупційне бюро спільно з Держаудиторською службою програли процес в Апеляційному Суді щодо корупції в Міністерстві оборони. Суд постановив відмовити в задоволенні позову, тим самим погодився з рішенням суду нижчої інстанції.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*