Сідниці з мехенді

фото: dnews.dn.ua

Випадок, який трапився у центрі Львова на проспекті Свободи, де 33-річна Марина Дарміць розмальовувала сідниці чоловіка, попав у мережу Facebook. Журналіст Мар’яна П’єцух опублікувала фото події, через яке, на вимогу дільничного Галицького відділу поліції тиждень потому й було затримано дівчину-ангела. Як свідчать матеріали адмінпротоколу – вона не мала документів, які б дозволяли господарську діяльність у вигляді розмальовування сідниць, що є аморальною поведінкою відносно осіб чоловічої статі.

«Львів – відкритий до світу. Тут вам навпроти оперного зроблять боді-арт прямо на дупі, тут вам намутять будь-який коктейль і назвуть як ви хочете – хоч «Слава Україні!», хоч «Вбий москаля», тут вам продадуть «бандерівську» каву і пиво «Донецький аеропорт», тут і борделі до вибору і кольору, і нічні клуби з ліжками, якщо треба вийти парою спустити пар», – написала тоді Мар’яна П’єцух.

Марину Дарміць затримали та доставили в опорний пункт поліції на проспекті Свободи. Дільничний оформив адмінматеріали за 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимогам поліцейського) та 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*