Депутати: дві маски олігархату України

фото: Hibiny.com

Нардепи ВРУ Вікторія Войціцька та Олена Сотник повідомили інформаційному виданню DT.UA, що формування в державі середнього класу відбувається дуже повільними темпами.

Олігархи купують політиків та їх програми, неначе товар у магазині. Все це вони роблять для того, щоб повернути власні гроші, які вкладають за допомогою корупції та монополізації ринку. При цьому, вони розраховують, що держава посприяє їм своїм мовчанням.

В державі зараз порушують основні принципи економіки ринку, які передбачають розподіл усіх суб’єктів на тих, хто встановлює правила гри, та на тих, хто виконує їх. Депутати вважають, що зараз прошарок олігархату використовують дві маски.

Нардепи вважають, що перша маска – це маска держрегулювання та протекціонізму. Олігархи використовують її тоді, коли намагаються отримати від державі ті тарифи, які будуть для них вигідними. Крім цього, вони розраховують на особливі права та дотації з боку державної влади.

Друга маска – маска вільного ринку. Її використовують тоді, коли є можливість дуже дешево приватизувати державні активи. Крім цього, вона потрібна й тоді, коли державна влада втручається у ті ринки, які вже монополізовані олігархами.

Парламентарі вважають, що у результаті таких дій в Україні немає ані держави, яка б ефективно виконувала свої функції, ані вільного ринку, який би дав можливість кожному піклуватися саме про себе, ані загального добробуту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*