Верховна Рада: Супрун треба звільняти

фото: Kmu.gov.ua

Інформаційне видання «РБК-Україна» інформує, що комітет ВРУ з питань охорони здоров’я прийняв рішення про розгляд вимог звільнення в. о. голови українського міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун.

Зазначається, що Комітет Верховної Ради прийняв рішення розглянути невідповідність займаній посаді не тільки голови МОЗ, а і її заступника Олександра Лінчевського. Після того, як дана вимога буде розглянута в парламенті, комітет направить звернення до Кабінету Міністрів, в якому висуне вимогу позбавити Супрун та Лінчевського їх посад. Зазначимо, що група, що складається з парламентаріїв, зареєструвала у ВРУ вимогу ще в липні поточного року.

Нагадаємо, що раніше голова уряду Гройсман повідомляв, що він вимагатиме жорстко покарати заступника Супрун Лінчевського, якщо він дійсно говорив, що виділяти кошти на лікування дітей з онкологією нераціонально, оскільки вони все одно помруть

Водночас, сама Супрун на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомила, що скандал навколо її заступника – це чітко спланована політична атака. Вона підкреслює, що людей продовжують обманювати, вириваючи окремі фрази з контексту.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*