Держслужбовцям купили Land Cruiser на суму в 4 млн гривень

avto-nomer.ua

Інформвидання «Українські Новини», посилаючись на дані «Прозорро», повідомляє, що держуправління справами купило для держслужбовців іномарку та мінівен, загальна вартість яких перевищила чотири мільйони гривень.

Повідомляється, що аукціон не змогли провести з першого разу, але згодом автомобіль Toyota Land Cruiser, сума якого перевищила два мільйони триста тисяч гривень, все-таки купили. Спочатку аукціон скасували, оскільки лише одна компанія висловила бажання взяти участь у тендері. Зазначимо, що аукціон можливий лише тоді, коли заявки подали більш як двоє учасників.

Одночасно з цим, аукціон на Mercedes-Benz V-Class V 250 Avantgarde скасовувався три рази. Повідомляється, що спочатку на покупку автомобіля не було жодної заявки. Однак відповідно, з Законом “Про публічні закупівлі”, замовник отримує право вести переговорний процес, якщо аукціон скасовувався понад два рази за причини дефіциту учасників. Таким чином, Державне управління справами в ході переговорного процесу купило мінівен, вартість якого досягла два мільйони триста п’ятдесят тисяч гривень.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*