Чисельність жертв від лихоманки Західного Нілу в Греції постійно зростає

фото: e9ja.net

У національному центрі з контролю та профілактики захворювань інформують, що в Греції чисельність жертв лихоманки Західного Нілу стрімко збільшується. Зараз чисельність громадян, які стали жертвами хвороби збільшилася до тридцяти однієї людини. Разом з тим, відзначимо, що в цілому на лихоманку в державі заразилася двісті сімдесят один громадянин.

За останній тиждень зафіксовано тридцять сім захворювань лихоманкою. Одночасно з цим, хвороба забрала життя чотирьох громадян.

Відзначимо, що в тому році в Греції зафіксували сорок вісім випадків захворювання, в результаті якого, п’ять осіб померли. Сама хвороба може характеризується симптомами, які легко сплутати зі звичайним грипом, однак у важких випадках симптоми загострюються й можуть привести до тремору, коми, та навіть до набряку тканини мозку, що призведе до смерті. Носіями вірусу є комарі. Сам він бере свій початок в країнах Африки, Азії, Європи, а також Австралії.

Тільки цього року захворювання лихоманкою відзначили в таких державах як Угорщина, Італія, Сербія та Румунія. Відзначимо, що в Італії захворювання забрало життя двох людей, в той час, як в Сербії помер один громадянин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*