Ніцой: доведи, що ти – українець

фото: 112.ua

В ході спілкування з журналістами новинного порталу «Обозреватель» українська письменниця Лариса Ніцой заявила, що після того, як територію Донбасу буде визволено, її жителі повинні пройти повторну процедуру отримання українського громадянства. На думку Ніцой, мешканці звільнених територій повинні будуть довести, що заслуговують знову стати частиною українського суспільства.

Як приклад, коли територія держави була тимчасово розділена, а пізніше знову стала єдиним цілим, Ніцой назвала Німеччину. Вона посилалася на час, коли співіснували Східна та Західна Німеччина. Пізніше, жителі тієї частини, яка перебувала під впливом Радянського Союзу, повинні були повторного «інтегруватися» в німецьке суспільство.

Аналогічну процедуру, як вважає Ніцой, потрібно провести й в Україні. Перш за все, територію визволеного Донбасу повинно бути тимчасово виключено зі списку областей, в яких проходять вибори. Оскільки жителі окупованих територій довго перебували під впливом російської пропаганди, то потрібен час, аби вони «одужали». Для цього, на думку Ніцой, може знадобитися мінімум 10 років.

Письменниця додала, що в українське законодавство необхідно внести зміни, які ускладнять умови отримання українського громадянства. На думку Ніцой, як іспит необхідно ввести історію України та українську мову.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*