В Україні завершилися навчання «Козацька воля – 2018»

фото: Bykvu.com

На офіційному сайті Міністерства оборони України повідомили, що 5-денні навчання «Козацька воля – 2018», які проходили в Азовському морі, підійшли до завершення. У них взяли участь ВМС України, які успішно виконали поставлені командуванням бойові завдання. Представники ВМС повідомили, що головною метою подібних навчань є удосконалення обороноздатності військ, а також відточування майстерності в питаннях планування та проведення контрнаступу.

У командуванні відзначили, що до навчань були залучені повітряні сили та десантно-штурмові війська, оскільки саме скоординовані дії всіх підрозділів ЗСУ дозволять ефективно протистояти зовнішньому ворогу.

Заступник командира ВМС України Олексій Неіжпапа докладно розповів про ті завдання, які стояли перед українськими військовослужбовцями. Зокрема, проведення розвідувальних операцій на воді, охорона пунктів базування, постачання озброєння в задану точку (корабель або підрозділ).

Крім кораблів до навчань були залучені катери. Тактичні групи провели бойові стрільби та успішно виконали низку завдань.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*