Діяльність Порошенка – політичний базар

фото: Pravda.com.ua

Народний депутат від партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Лещенко у своїй останній статті розкритикував діяльність нинішньої української влади, схарактеризувавши її як «керований хаос». Маючи на початковому етапі підтримку населення й всі важелі тиску, Порошенко віддав перевагу не стабілізації ситуації в країні, а корупційним схемам та «заграванню» з колишніми регіоналами.

На думку Лещенка, все те, від чого так застерігає Порошенко, насправді є елементом політики, яку він проводить. Саме його дії призвели до того, що всі розпочаті реформи так і не були завершені, що в країні як і раніше корумповані всі рівні законодавчої, виконавчої та судової влади. Крім того, негативно на іміджі Порошенка відбилося те, що він звільнив від відповідальності мера Харкова Геннадія Кернеса та мера Одеси Геннадія Труханова. Окремо Лещенко згадав той факт, що нинішня влада закриває очі на побиття українських активістів.

При цьому Порошенко та його адміністрація продовжують наживатися на постачанні озброєння у ЗСУ й реструктуризують коштом державного бюджету борги власних підприємств. На думку Лещенка, це більше схоже не на державну діяльність, а на «політичний базар».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*