Facebook понесе покарання за мільйони зламаних акаунтів

фото: picsoc.com

На сторінках британського видання Daily Mail з’явилася інформація про те, що Facebook можуть оштрафувати майже на 1,6 млрд доларів. Причиною тому став недавній скандал пов’язаний зі зломом близько 50 млн акаунтів в даній соцмережі.

Журналісти видання провели власне розслідування і з’ясували, що в законодавстві ЄС з’явився новий пункт, відповідно до якого компанія, уразі порушення прав користувачів, зобов’язана виплатити штраф, що становить 4% від загальної суми доходів.

Згідно з підрахунками експертів, в минулому році Facebook заробила майже 40 млрд доларів, відповідно розмір штрафу складе 1,62 млрд доларів. Крім того, журналісти Daily Mail висунули власну версію того, чому хакери змогли зламати Facebook-акаунти. Вся справа в опції, яка дозволяє побачити свою сторінку такою, якою її бачать інші користувачі соцмережі.

Атака хакерів може не тільки відбитися на фінансовому становищі компанії, але й на її іміджі. Останнім часом інформація про те, що дані користувачів потрапляють у відкритий доступ, стала з’являтися все частіше.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*