Нова партія України працює вже по всіх регіонах країни

фото: Apostrophe.ua

У п’ятницю, 28 вересня, тобто в останній робочий день минулого місяця, відбулася так звана Велика Рада Всеукраїнської «Партії миру». Під час даного заходу були сформовані керівні органи управління. Головою руху був обраний народний депутат України Вадим Новинський, а його заступником став Максим Гольдарб, аналітик та фінансист, директор видання «Публічний аудит».

Організатори партії оприлюднили цю інформацію сьогодні, 1-го жовтня, на своїх сторінках у соцмережі Facebook. Вони повідомили також про те, що цей рух було створений за лічені місяці та об’єднав тисячі українців по всій країні. «Партією миру» зацікавилися також чисельні трудові колективи, громадські діячі та, навіть, інші партії, які готові об’єднуватися навколо «зрозумілої та важливої мети».

Рух вже майже в кожному регіоні нашої країни має свої осередки. На даний момент діють 22 обласних філії, а нові відділення народжуються щодня. Так, принаймні, стверджують лідери політичної та громадської сили.

Організатори вважають, що саме ідея миру є тією основою, навколо якої може згуртуватися українська нація. Успішну нову та щасливу країну, як вважає Новинський і його однодумці, можна побудувати на ідеї миру без конфліктів та війн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*