Майбутнє поруч: на летюче авто американської компанії вже приймають замовлення

фото: robo-hunter.com

При підтримці концерну Geely, відкривається ще одне підприємство, яке поставить на конвеєр довгоочікувані летючи авто – Terrafugia.

У 2017-тому, вищезгаданим американським концерном були викуплені всі активи Terrafugia, і Geely випустив свій перший літальний апарат. З 3-його жовтня вже починають приймати замовлення.

Terrafugia – це розраховане на двох авто з двигуном-гібридом, що працює як на бензині, так і на електриці. Для того, щоб стартувати та приземлитися, потрібна подоба прямої злітної смуги. Режими поїздки й польоту перемикаються між собою протягом хвилини.

Ціна на даний апарат ще не озвучена, проте експерти вже порахували, що автомобіль майбутнього, як один з найдорожчих, приречений поступатися популярністю своїм чотириколісним «приземленим» побратимам. Серед охочих придбати новинку спочатку будуть значитися лише великі підприємства і транспортні компанії.

Втім, розробники на досягнутому не зупиняються, й вже активно планують подальшу модель повітряного авто TF-2. Воно буде здатне вертикально злітати й аналогічно сідати. Продажі цього транспортного засобу анонсовані на 2023 рік.

Такі автомобілі покликані розв’язувати проблему завантажених доріг, і зробити відчутний вплив на соціоекономічний розвиток і навколишнє середовище.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*