Лондон: Євросоюз майже Радянський Союз

фото: Dnevnik.bigmir.net

У Сполученому Королівстві на з’їзді керівної партії консерваторів голова британського зовнішньополітичного відомства Джеремі Хант виступив з різкою критикою Європейського Союзу та реакції Брюсселя на «Брекзіт» — вихід Великобританії зі складу ЄС.

Хант заявив, що Євросоюз не повинен бути схожим на Радянський Союз, перешкоджаючи тим державам, які хочуть вийти з економіко-політичного об’єднання Європи.

Голова МЗС Великобританії, адресуючи свою критику брюссельським політикам, згадав про «європейську мрію» та пов’язаних з нею ідеалах, запитавши, що ж з ними сталося. Він нагадав, що СРСР не давав союзним республікам вийти з його складу, та застеріг Євросоюз від перетворення у «в’язницю» замість клубу. При такому положенні справ прагнення залишити Європейський Союз серед його учасників лише посилиться, і Британія буде не єдиною, хто захоче вийти зі складу ЄС.

Також політик пояснив дії та заяви з Брюсселя, як спробу «покарати» Сполучене Королівство. За його словами, Європейський Союз бореться з наслідками, а не причинами «Брекзиту». Хант застеріг приймати британську ввічливість за прояв слабкості, бо затиснута в кут Великобританія, заявив консерватор, «буде битися».

Процес виходу Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії зі складу Європейського Союзу, відомий також під назвою «Брекзит», був ініційований після референдуму з цього питання у 2016 році. У свою чергу Європейський Союз не згоден зі сценарієм виходу Британії з ЄС за умовами Лондона.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*