Американський військовий розкритикував ЗСУ

фото: censor.net.ua

Відставний капітан 1-го рангу ВМС США Гаррі Табах піддав критиці українську армію. Виступаючи в ефірі Oboz.TV, фахівець відреагував на заяву українського військового експерта, який поскаржився на страхування для службовців ЗСУ. Як відомо, в українській армії солдатам, які постраждали при експлуатації військової техніки, не виплачують «страхові». Таким чином, на думку українського експерта, караються і бійці, і члени їх сімей.

Табах різко відреагував на цю заяву, зазначивши в свою чергу, що в армійських підрозділах Сполучених Штатів подібне неприпустимо. У Збройних Силах США відповідальність за пошкодження майна (та одиниць озброєння) лежить не на солдатах, а на командирах військових підрозділів. Якщо командир не надав своїм підлеглим навичок поводження з технікою та іншим майном, то відповідальність за псування та поломки лежить на ньому, а не на особовому складі.

Також Табах вказав на ключові проблеми Збройних Сил України — це дефіцит професіоналізму та наявність «воровітих» військовослужбовців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*