Український журналіст залишився без будинку через свою статтю

фото: dontimes.news

Артуру Журбенко, журналісту і члену ГО «Правовий контроль України», невідомі особи влаштували підпал нерухомого майна. В результаті пожежі був знищений розташований на Житомирщині будинок журналіста.

У своєму записі на сторінці в Facebook Журбенко зазначив, що згорілий будинок не був підключений до електромережі або газової магістралі. Цей факт, а також наявність трьох осередків займання, привели його та поліціянтів, що розслідують пожежу, до висновків про навмисний підпал. Стара будівля знаходилася в населеному пункті з сотнями покинутих будинків, тому журналіст не сумнівається, що таким чином саме йому «передали привіт».

Артур Журбенко висловив припущення, що підпал пов’язаний з його публікацією, присвяченої майну голови райсуду в місті Старобільську Олександра Пелиха. Суддя веде процес по справі олігарха та екс-губернатора Луганщини Олександра Єфремова, який обвинувачується в держзраді.

Журналістське розслідування Журбенко виявило, що у власності Пелиха та його дружини знаходяться два будинки, три міських квартири, вісім ділянок землі та два позашляховика-іномарки. Голова Старобільського райсуду при спробі журналіста отримати у нього коментар пригрозив можливістю «контрзаходів».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*