Річкова прогулянка чиновників обернулася трагедією

фото: belnaviny.by

Вдень 30 вересня на річці Дніпро стався інцидент з людськими жертвами. Здійснюючи небезпечні маневри, в запорізькій акваторії перекинувся катер, в результаті чого двоє людей опинилися за бортом.

Потрапивши під гребний гвинт катера, один з пасажирів плавзасобу отримав важкі тілесні ушкодження. Друга людина через кілька годин пошукових заходів було знайдена у воді мертвою. Кермовий катера не постраждав.

За життя постраждалого від катерного гвинта зараз борються лікарі. Пізніше місцевий інформаційний портал «Заноза» повідомив, що загиблою особою може бути Павло Саварець, який обіймав посаду заступника голови Управління захисту економіки та очолював один з відділів відомства. Кермовим був його колега Павло Юшков.

На відеохостингу Youtube було опубліковано відео з місцевим рибалкою, який став очевидцем інциденту. В одному з потерпілих він впізнав голову рибоохоронного патруля Запоріжжя Дмитра Чайку. Також рибалка стверджує, що пасажири, які випали з катера, перебували в стані алкогольного сп’яніння. Приводом до річної прогулянки чиновників могло бути отримання нових катерів.

На місці інциденту працює загін ДСНС, рибна інспекція та водний відділ Нацполіції.

Офіційних коментарів від запорізьких правоохоронців поки не надходило.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*