Голова угорського МЗС відреагував на свою появу в «Миротворці»

фото: vybor.news

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто прокоментував появу свого ім’я на сайті «Миротворець». Таким чином, вважає політик, український президент Петро Порошенко разом з інститутами влади бажає отримати голоси виборців.

Спікер угорського МЗС Тамаш Менцер пов’язує публікацію «профілю» Петера Сіярто на «Миротворці» з критикою останнім президента Порошенка. Сам сайт прес-секретар назвав «екстремістським».

Менцер у своїй заяві відзначив, що служба безпеки міністра вже проінформована про дії «Миротворця», і «необхідні міри» вже прийняті. Сіярто не наляканий цим, підкреслив спікер. Угорська діаспора Закарпаття й надалі може розрахувати на підтримку зовнішньополітичного відомства Угорщини.

Також Тамаш Менцер спростував обвинувачення на адресу Петера Сіярто стосовно погроз Україні військовим втручанням.

Скандал між Україною та Угорщиною спалахнув через появу у Мережі відеозапису, зробленого невідомою особою у консульстві Угорщини в закарпатському Берегові. Представники дипвідомства заслухують «клятву вірності» від здобувачів громадянства Угорщини та розпивають з ними шампанське. Особливе обурення в Україні викликав інструктаж до майбутніх угорських громадян ні в якому разі не повідомляти українським чиновникам про отримання другого паспорту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*