У РФ затримано українського екс-міністра

фото: golos.ua

Співробітниками російської поліції у Москві був затриманий Микола Рудьковський, колишній міністр транспорту України. Він обіймав цю посаду за часів Президента Януковича.

Затриманому інкримінується участь у подіях 2014 року, коли під будівлею посольства РФ в Україні відбулася демонстрація, яка обернулася безладами. Рудьковський разом з іншими протестувальниками жбурнув каміння у напрямку дипломатичного відомства. Через це проти нього розпочато кримінальне провадження по ст. 360 КК РФ, йому загрожує чотирьох річне ув’язнення. У травні 2016 року Басманний суд російської столиці провів заочний арешт екс-міністра у рамках цієї справи.

Численна масова акція, учасником якої став Рудьковський, спалахнула у Києві через знищення Іл-76 Повітряних Сил України 14 червня 2014 року у Луганську. Загинуло 49 українських військовослужбовців. Наступного дня «голова ЛНР» Валерій Болотов підтвердив, що літак був збитий підлеглими йому озброєними формуваннями. Оборона аеропорту Луганська тривала до 1 вересня 2014 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*