У КНР заборонили кораблю США входити в порт Гонконгу

фото: Snim.net

Закордонне інформвидання The Wall Street Journal інформує, що уряд КНР ухвалив рішення заборонити в порт Гонконгу вхід корабля військово-морських сил Сполучених Штатів. Крім цього, в Китаї відмовилися приїхати на військово-морську нараду, яка проходить в США. У виданні підкреслюють, що такі дії являють собою підсумки суперечностей двох держав як в економічній, так й у військовій сфері.

Відзначимо, що до цього в Держдепі Сполучених Штатів було прийнято рішення ввести санкції відносно військового відомства КНР. Причиною таких дій став імпорт військового літака та ракетно-космічної системи з Російської Федерації. Крім цього, в Штатах раніше ухвалили рішення ввести мита на китайські товари, сума яких досягала двохсот мільйонів доларів. Китай вжив відповідних заходів та також ввів мита на американські товари. Відзначимо, що дані нововведення почали діяти в один й той же день.

Тепер же в Китаї прийняли рішення про заборону на в’їзд в порт Гонконгу американському військовому кораблю. Водночас, представник ВМС Китаю, який відправився в Штати для зустрічі з головою ВМС США отримав наказ залишити країну та повернутися у Китай. Водночас, на сайті китайського Міністерства оборони розмістили інформацію, що співпраця КНР та Російської Федерації не суперечить міжнародному праву, в той час, як американські санкції є кричущим порушенням міжнародного права. У Китаї вважають, що такі дії з боку Сполучених Штатів – це різкий прояв гегемонії. У зв’язку з цим, в КНР наполягають на тому, щоб влада штатів скасувала рішення про санкційні заходи. Водночас, оборонне відомство ніяк не пояснило заборону на вхід американського судна до Гонконгу.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*