Обмін Сенцова на російських ув’язнених в США

фото: Memohrc.org

Інформаційне видання «ДС» повідомляє, що один з нардепів ВРУ Ірина Геращенко у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук інформує, що Сполучені Штати нічого не розповіли Україні про те, що в рамках переговорного процесу з Російською Федерацією було піднято питання про обмін українського режисера Сенцова на всіх громадян Росії, які були арештовані й засуджені у Сполучених Штатах.

Геращенко прокоментувала ті чутки, які ходять про переговори між США та Росією щодо обміном ув’язнених та написала, що українська сторона в ході візиту в Сполучені Штати не отримувала від посадових осіб країни подібної інформації.

Нардеп підкреслила, що раніше подібні чутки вже були, проте мова йшла тоді не про Сенцова, а про Савченко. Тоді повідомлялася, що Російська Федерація готова віддати Штатам Савченко, однак вони повинні натомість віддати Бута. Але тоді дані відомості так й залишилися на рівні чуток. Зараз депутат не може ніяк коментувати інформацію щодо Сенцова, оскільки ніяких офіційних відомостей вона не має.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*