Тимошенко пов’язала ліквідацію «Нафтогазу» зі своєю перемогою на виборах

фото: Apostrophe.ua

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко продовжує розвивати тему з приводу можливої ліквідації компанії «Нафтогаз». На цей раз політик заявила, що в разі перемоги на президентських виборах, які відбудуться в Україні у 2019 році, одним з перших її рішень як нового голови держави стане ліквідація «Нафтогазу». На думку Тимошенко, існування даної компанії лише стимулює поширення корупції в країні.

Український політик підкреслила, що «Нафтогаз» буде функціонувати як юридична особа до тих пір, поки Росія не виконає рішення Стокгольмського арбітражу й не виплатить компенсацію українській стороні. Після цього, за словами Тимошенко, компанія перестане існувати.

На думку лідера «Батьківщини», ліквідація «Нафтогазу» має низку плюсів, як в плані економічного добробуту громадян, так і нормалізації клімату у владних колах, зокрема шляхом зниження рівня корупції. Згідно із заявою Тимошенко, після закриття «Нафтогазу» безпосереднім постачальником «блакитного палива» стане державне підприємство «Укргазвидобування». У зв’язку з цим, ціна на даний вид комунальних послуг буде значно знижена.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*