Україна може визнати «русский мир» формою нацизму

фото: Eurasia.expert

1 жовтня члени «Блоку Петра Порошенка» й частина позафракційних депутатів ініціювали законопроект про заборону на території України «русского мира», зокрема його символіки та відповідної інформації. На думку авторів законопроекту, «русский мир» є не просто засобом пропаганди, а й відкритою формою націонал-соціалізму.

У тексті законопроекту, який внесено на розгляд до Верховної Ради, зазначено чітке визначення «русского мира» як форми нацизму, що проявляється в ідеях неоімперіалізму та у спробі створення міждержавного товариства на загальних культурних, мовних, релігійних та ціннісних принципах. На думку ініціаторів законопроекту, заборона «русского мира» покладе край пропаганді, яка активно ведеться з боку Росії.

Україна вже не вперше демонструє своє негативне ставлення до російської мови та інших культурних продуктів цієї країни. У Львові члени облради прийняли рішення щодо заборони публічного використання російської мови в межах області. Скандальна українська письменниця Лариса Ніцой не раз дорікала телекомпанії у використанні російської мови в прямому ефірі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*