Україна: в Угорщини залишився тільки тиждень для відкликання посла

фото: ukrinform.ua

Так, Павло Клімкін напередодні опублікував звернення, у якому надав тиждень терміну для угорського консула, Ерно Кешкеня, для того, щоб лишити територію України. У разі якщо Угорщина не відкличе свого консула, Міністр пообіцяв вислати його примусово.

У відповідь на заяву щодо вислання угорського консулу, Угорщина заблокувала розгляд питання щодо участі України у засіданні НАТО, та запевнило, що у разі висилання консула з Берегового відповідні дії для України не залишаться без наслідків.

Нагадаємо, причиною загострення україно-угорського конфлікту став відеозапис з набуття українцем угорського громадянства, у якому українців закликають приховувати факт отримання угорського паспорта. Як стало відомо, видача угорських паспортів у консульству у Берегові на Закарпатті набула масового характеру.

Дипломатичний скандал набув великого розголосу через те, що українські високопосадовці нагадали, що українцям заборонено отримувати друге громадянство. Проте, як стало відомо, більшість українських політиків також має подвійне громадянство.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*