Євген Червоненко: такої держави як Україна більше не буде

фото: Gordonua.com

Колишній голова Запорізької ОДА Євген Червоненко опинився в центрі публічного скандалу. Він виступив із заявою, що якщо УПЦ КП нададуть автокефалію, то такої держави як Україна більше не буде. Він упевнений, що влада країни робить підлість перед Богом у спробах розірвати зв’язки з Москвою та отримати незалежність у релігійній сфері. Він зазначив, що такі дії обернуться жахливою війною. Подібні ідеї колишній міністр транспорту озвучив в інтерв’ю на Youtube-каналі «Жирний бізнес».

Червоненко повідомив, що українська влада зараз здійснює важкий гріх. Чиновники сіють насіння розбрату для того, щоб залишитися на своїх посадах. Він підкреслює, що саме релігія є причиною всіх масштабних та тривалих воєн.

Міністр прокоментував й Томос. Він заявив, що не розуміє наскільки сильно потрібно триматися за свій пост, щоб кидатися таким гніздом розбрату. Він додав, що автокефалія потрібна державі лише для реалізації політичних інтересів посадових осіб. Він впевнений, що даний проект обернеться провалом та примиренням з Російською Федерацією. Червоненко заявив, що турбується про долю держави й не хоче, щоб вона стала схожою на долю Югославії.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*