В Україні оборонка може перейти в приватні руки

фото: nsn.fm

У прес-службі «Укроборонпрому» повідомили, що найближчим часом частина оборонних підприємств буде передана в управління Фонду державного майна України. В першу чергу це торкнеться тих підприємств, які вже кілька років нічого не виробляють або знаходяться на стадії модернізації, «оздоровлення».

«Укроборонпром» вже підготував перелік підприємств, які перейдуть у власність Фонду. Реалізувати цей задум планують в кілька етапів. Спочатку в управління Фонду перейдуть 10 підприємств, на яких працюють приблизно 300 осіб. Одними з перших передадуть підприємство в Чернігівській області, що спеціалізується на ремонтних роботах та котельно-зварювальний завод в Івано-Франківську. На думку представників «Укроборонпрому», дані підприємства потребують трансформації та оновлення.

Всього до складу концерну входить 131 оборонне підприємство, однак, як стверджують в «Укроборонпромі», не варто переживати тим заводам і конструкторським бюро, які стабільно виконують держзамовлення щодо постачання озброєння, а також мають розроблений план розвитку на найближчі кілька років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*