Кабмін України: громадяни, ви можете відпрацювати борги ЖКГ

фото: Economics.unian.net

У Державній службі статистики повідомили, що станом на серпень 2018 року, в нашій країні є величезна заборгованість по оплаті тарифів ЖКГ.

У повідомленні говориться, що загальна заборгованість, в порівнянні з даними за липень, знизилася на 0,8%. Однак картину це не змінює, оскільки борги залишаються, як і раніше, дуже високими. Наприклад, тільки борг за газ на кінець серпня склав 16,7 млрд грн а що буде з новим збільшеним тарифом на «блакитне паливо» страшно уявити.

Варто відзначити, що незабаром в Україні почнеться опалювальний сезон і не виключено, що борги зростуть, оскільки платежі за опалення не кожен українець може подужати. До того ж, субсидії отримують далеко не всі жителі нашої країни, бо допомоги держави позбувся майже кожен 5-6 одержувач.

Як показала статистика, люди краще платять за ті блага, які їм по кишені, зокрема боргів за електроенергію та вивезення сміття набагато менше, ніж за газ, воду та опалення.

Українська влада вирішила піти назустріч нашим громадянам і пропонує відпрацьовувати накопичені борги за комунальні послуги. Кабмін України затвердив новий порядок погашення комунальних боргів, щоб жителі, у яких є борги, змогли з ним розрахуватися, наприклад, прибираючи в під’їздах, у дворі, виконуючи дрібні ремонтні роботи й т.д.

Нагадаємо, що українські політики намагаються домовитися з МВФ про зростання газових тарифів для населення не більше ніж на 23-25%.

В нинішній час українцям дуже важко, адже ціни на харчові продукти і на комунальні послуги просто не відповідають їх заробітної плати, а стрибання цін на газ і зовсім зажене нас у глухий кут.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*