«Житомиргаз» поїхав до столиці страйкувати

фото: Interdesign.com.ua

2 жовтня в Києві проходить мітинг працівників «Житомиргазу» під будівлею Національної комісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з вимогою термінового підвищення тарифів на розподіл газу.

Зі слів людей відомо, що тільки в поточному році (з січня по вересень) в публічному акціонерному товаристві «Житомиргаз» звільнилися біля трьохсот працівників через погані умови праці та низьку заробітну плату. В цій галузі економити не варто, вважають мітингарі, бо через брак того ж персоналу може статися техногенна катастрофа по всій Україні.

Працівники «Житомиргазу» приїхали до столиці вимагати аби переглянули їх зарплатню й умови праці на підприємстві, зменшили відтік кадрів та підвищили тарифи на розподілу газу. Інакше виникне загроза зупинки підприємства.

Зараз вартість розподілу газу становить 9% від її вартості – це 63 копійки, що не є рентабельним. Такий тариф не те, що не покриває всіх витрат підприємства, — його навіть не вистачає на достойну зарплатню для працівників. З цих 63 копійок ще треба й капремонт мереж робити та ще десь брати кошти на те, щоб встановлювати індивідуальні прилади обліку для споживачів.

Наразі в «Житомиргазі» велика нестача слюсарів, майстрів, контролерів та інших спеціалістів без яких підприємству буде все складніше забезпечувати безперебійну роботу з розподілу природного газу населенню.

Однак, ціни на газ зараз й так захмарні, а якщо їх підвищити, то, як же населенню подужати такі суми у квитанціях? А якщо ще враховувати сумарну заборгованість України за газ, то можна відразу переходити на пічне опалення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*