Франція посилила обороноздатність Грузії

фото: Ghn.ge

1 жовтня на грузинській військовій авіабазі Вазіані, розташованій недалеко від Тбілісі, відбулася передача військового оснащення, яке має посилити обороноздатність грузинської армії. Зокрема, були передані французькі зенітно-ракетні системи «Містраль», які Міноборони Грузії купило у Франції.

Даний захід відвідав посол Франції в Грузії Паскаль Меньє, який заявив, що пропозиції з приводу співпраці у військовій сфері висувалися Парижем ще 10 років тому, проте тоді ніякої угоди так і не вдалося досягти. Посол підкреслив, що системи повітряної оборони, передані Грузії, дозволять забезпечити безпеку в державі та підвищать ефективність відбиття атак противника.

Відомо, що «Містралі» свого часу привернули увагу Російської Федерації, яка не раз відкрито заявляла про бажання придбати дану систему повітряної оборони. Однак, Франція кожен раз відмовляла РФ, аргументуючи своє рішення тим, що про співпрацю не може бути й мови, поки Росія тримає в окупації Кримський півострів, а також втручається в збройний конфлікт на Донбасі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*