Тимошенко вважає актом корупції продаж ГТС

фото: Dialog.ua

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступила з заявою, що новий президент, який змінить Петра Порошенка на посаді, повинен буде повернути газотранспортну систему у державну власність.

Вона порівняла таке повернення з ситуацією навколо «Криворіжсталі» — за часів прем’єрства Тимошенко угода про продаж за заниженою ціною була скасована.

Можливий продаж української ГТС лідер «Батьківщини» назвала «корупційною оборудкою». У разі побудови «з нуля» газотранспортної системи її вартість буде складати приблизно 300 мільярдів доларів США, нагадує Тимошенко. Вона розкритикувала ймовірну спробу продати майже половину системи за 7 мільярдів. Причиною махінацій навколо ГТС Тимошенко називає офшори українського президента, додаючи, що у Порошенка та його оточення спостерігається «чемоданний настрій».

За словами політика, її партія буде й надалі наполягати на прийнятті законопроекту, який заборонить проведення маніпуляцій з газотранспортною системою країни. Тимошенко попередила, що будь-хто, що інвестує гроші у цю корупційну дію, не поверне їх в майбутньому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*