Олег Винник: події Майдану штучні та зайві

фото: dp.informator.ua

Інформаційний ресурс «Clutch» передає, що український виконавець Олег Винник виступив із заявою, що він вважає події, що відбувалися на Майдані у 2014 році, не тільки зайві, але й штучні. Таку точку зору він озвучив в інтерв’ю для ефіру телевізійного каналу «Прямий». У цьому інтерв’ю він висловив свою думку щодо подій 2014 року, війни, а також з інших важливих подій, які відбулися в країні в останні кілька років.

В інтерв’ю артист повідомив, що він не є політиком, його сфери інтересів ніяк не перетинаються з політичної, але водночас, у нього є чітко сформульована громадянська позиція. Він упевнений, що останні події, в тому числі й Майдан, які відбулися в державі – явно зайві. Також він не зміг відповісти на питання про те, за яке з останніх подій він відчуває найбільший сором. Співак відповів, що йому соромно абсолютно за все, що відбувається в державі. Крім цього, своїми діями державна влада просто відбиває у населення країни всяке бажання та прагнення жити краще. Але в той самий час, все залежить від народу, який не повинен залишатися осторонь при подібних ситуаціях.

Винник також відмовився давати коментарі щодо війни в країні. Він підкреслив, що народу й так все відомо, при цьому, неважливо звучала ця інформація на офіційному рівні чи ні. Він відповів, що сама війна особисто для нього – це велике горе. Артист вважає, що по-іншому й бути не може, оскільки учасниками війни є два братні народи.

Український виконавець поділився, що його неодноразово запрошували на виступ у ВРУ, однак він жодного разу не прийняв цієї пропозиції. Він підкреслив, що й надалі не має наміру погоджуватися. Винник додав, що він готовий заспівати перед російським лідером Путіним, однак за умови, що після цього зупиниться війна.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*