США: настійно рекомендуємо Угорщині не заважати Україні

фото: ghall.com.ua

Постійний представник Сполучених Штатів при НАТО Кей Бейлі Гатчісон заявила, що Угорщині не треба ставити перешкоди у виконанні обов’язків Північноатлантичного Альянсу у відношенні України.

Під час телефонного брифінгу Гатчісон закликала угорську владу не використовувати обопільні розбіжності між Будапештом та Києвом.

Також постійний представник США при Альянсі заявила, що Вашингтон буде продовжувати співпрацю з двома країнами колишнього соцтабору — Румунією та Болгарією, а також іншими європейськими державами. Це необхідно для протидії політиці Російської Федерації.

Україно-угорські стосунки погіршилися після публікації в Мережі відеозапису з угорського консульства в закарпатському місті Берегове. Невідома особа, автор таємного фільмування, приносить «клятву вірності» угорській державі та вислухує співробітника дипломатичного відомства, який інструктує не повідомляти українським чиновникам про отримання паспорта Угорщини. Це привело до дипломатичного скандалу між Києвом та Будапештом.

Кей Бейлі Гатчісон обіймає свою посаду з серпня 2017 року. До 2013 року політик майже два десятиріччя представляла штат Техас у верхній палаті американського Конгресу — Сенаті Сполучених Штатів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*