Україна спростила процедуру екстрадиції іноземців

фото: picsnews.net

2 жовтня у Верховній Раді України відбулося голосування по законопроекту щодо введення спрощеної процедури екстрадиції іноземних громадян. З 423 депутатів ВР 230 проголосували позитивно, у зв’язку з чим, даний законопроект був прийнятий.

У відповідному документі говориться, що іноземець, який тимчасово перебуває під вартою на території України, може розраховувати на спрощену процедуру екстрадиції. Навіть в тому випадку, якщо формальний запит на видачу ув’язненого не надійшов, він може розраховувати на дострокову екстрадицію. Для цього знадобляться його підпис на дозвільному документі та підтвердження слідчого судді.

Ініціатори законопроекту переконані, що новий Закон дозволить значно скоротити терміни перебування іноземних ув’язнених на території України. Подібна система вже давно діє в країнах ЄС, тому введення спрощеної процедури екстрадиції в Україну наблизить державу до норм й стандартів Європейського Союзу.

У законопроекті уточнюється, що цей Закон не поширюється на тих осіб, які є громадянами України, або їх видача може створити загрозу для національної безпеки держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*