Тимошенко: нинішній владі залишилося шість місяців до зникнення

фото: Ba.org.ua

Юлія Тимошенко, лідер політичної партії «Батьківщина», відповідаючи на заяву Артура Герасимова (блок БПП), виступила з обіцянкою, що вже через шість місяців нинішній українській владі прийде кінець.

Різку відповідь Тимошенко викликало звинувачення Герасимова на її адресу про просування лідером політсили «кремлівських ідей» щодо ліквідації ДП «Нафтогаз».

Вона зазначила, що у своєму виступі Герасимов лише намагався дискредитувати саму Тимошенко, не замислюючись про проблеми України. Також вона зрозуміла критику з боку лідера парламентської фракції як факт, що Порошенко визначився з опонентом на майбутніх виборах.

Тимошенко раніше заявляла, що нинішні представники української влади будуть притягнуті до відповідальності за кожне злодіяння, скоєне проти співвітчизників.

Причиною перепалки між парламентаріями послужило зроблена напередодні Юлією Тимошенко заява, що в майбутньому «Нафтогаз» буде ліквідований як юрособа. Це повинно відбутися відразу після виплати Кремлем боргів, наявність яких підтверджено судовим арбітражем у шведському Стокгольмі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*