Гройсман: МВФ – це єдиний шанс перекрити борги

фото: 7kanal.com.ua

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в прямому ефірі заявив, що продовження співпраці з МВФ є пріоритетною метою, яка стоїть перед українським урядом. Багато в чому це пов’язано з тим, що у 2019 році Україна повинна виплатити зовнішній борг в розмірі 15 млрд доларів. Однак таку суму навряд чи вдасться знайти без підтримки МВФ.

За словами Гройсмана, співпраця з МВФ відкриває для України можливість поступово погашати зовнішній борг. Однак на даному етапі виникла проблема, пов’язана з тим, що Україна не виконує вимогу МВФ з приводу підвищення тарифів на газ. Гройсман завив, що, не дивлячись на те, чим закінчаться чергові переговори, він не допустить різкого підвищення цін.

Україна сподівається на отримання чергового траншу в розмірі 2 млрд доларів восени поточного року. Однак небажання виконувати умови МВФ, зокрема щодо встановлення ринкової ціни на газ, може негативно позначитися на становищі України. Крім того, однією з вимог МВФ є викорінення корупції, з чим Україна поки теж не справляється.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*